Profil společnosti

VAMEX, spol. s r.o. je moderní společností v oblasti péče o zdraví, zaměřenou na průzkum a marketing zdravotnických výrobků a zařízení, včetně krevních filtrů a dalších filtračních systémů, jednorázových pomůcek, autotransfuzních přístrojů a výrobků pro intervenční angiologii.

Perioperační
autotransfuze

Intervenční
radiologie

Transfuziologie

Intervenční
kardiologie

1991

Vznik společnosti

Založení společnosti VAMEX spo. s r.o.

Prodeji zdravotnických prostředků se VAMEX věnuje celou svou historii. Ta sahá do počátku 90. let, kdy MUDr. Karel Valdauf reagoval na nedostatek zdravotnického materiálu v České republice a založil firmu specializovanou právě na distribuci zdravotnických produktů. 

Od svého založení v roce 1991 se společnost VAMEX rozvinula do pozice významného dodavatele zdravotnického sortimentu na českém a slovenském trhu, kde zároveň zastupuje špičkové světové výrobce Pall, Terumo, Haemonetics a další.

 
 
Současnost

V současné době společnost VAMEX importuje, exportuje

Nabízí a dodává široký sortiment výrobků pro odběr a zpracování krve, autotransfuze, filtraci tekutin a plynů ve zdravotnictví, angiografii a kardiologii, které odpovídají nejpřísnějším normám.

Hlavní vizí firmy je příspěvek společnosti prostřednictvím péče o zdraví, za pomoci nejmodernějších technologií, které umožňují, aby lékařská péče byla co nejdostupnější pro všechny pacienty.

1991

Založení společnosti

365

Dní v roce na příjmu

O nás

Společnost VAMEX pro Vás vybírá nejkvalitnější

  • angiografický a intervenční materiál
  • krevní filtry a další příslušenství pro filtraci a separaci
  • rekuperátory krve a transfúzní systémy
  • a další špičkový zdravotnický materiál